Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Szczypiornistki ze Szkoły Podstawowej nr 3 na podium w Siedlcach


Pod koniec listopada w Siedlcach odbyła się Gimnazjada. W turnieju wzięło udział 5 najlepszych zespołów : nasze dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 3, Małkini, Radziejowa, Przesmyku i Wieliszewa. Zawody rozegrane zostały systemem każdy z każdym. W ogólnej klasyfikacji nasze dziewczęta pod kierunkiem pani Doroty Sulwirskiej zajęły III m-ce. Skład drużyny : Gabriela Goschorska – kapitan, Wiktoria Próchniak, Oliwia Siarzyńska, Natalia Balcerowska, Julita Grabek, Kamila Żabowska, Klaudia Kowalska, Natalia Bogacz, Kinga Chmielewska, Martyna Wasińska, Karolina Bielska i Natalia Cichocka. Wielkie gratulacje dla całej ekipy za udany występ!!

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500