Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Szczypiornistki ze Szkoły Podstawowej nr 3 na podium w Siedlcach


Pod koniec listopada w Siedlcach odbyła się Gimnazjada. W turnieju wzięło udział 5 najlepszych zespołów : nasze dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 3, Małkini, Radziejowa, Przesmyku i Wieliszewa. Zawody rozegrane zostały systemem każdy z każdym. W ogólnej klasyfikacji nasze dziewczęta pod kierunkiem pani Doroty Sulwirskiej zajęły III m-ce. Skład drużyny : Gabriela Goschorska – kapitan, Wiktoria Próchniak, Oliwia Siarzyńska, Natalia Balcerowska, Julita Grabek, Kamila Żabowska, Klaudia Kowalska, Natalia Bogacz, Kinga Chmielewska, Martyna Wasińska, Karolina Bielska i Natalia Cichocka. Wielkie gratulacje dla całej ekipy za udany występ!!

Źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz