Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Promilowi kierowcy w Liberadzu i Wieczfni Kościelnej


Kolejny weekend i kolejni nietrzeźwi kierowcy zatrzymani podczas jazdy samochodem. Tym razem mławska policja zatrzymała dwóch nietrzeźwych kierowców, jednego w Liberadzu, drugiego w Wieczfni Kościelnej.

W piątek 1 grudnia ok. godz. 11.10, w Liberadzu, gm. Szreńsk pojazdem marki VW Passat  kierował, będąc w stanie nietrzeźwości (ponad 2,00 promila) Arkadiusz R. lat 45, mieszkaniec powiatu mławskiego.

W niedzielę 3 grudnia ok. godz. 17.15, w miejscowości Wieczfnia Kościelna policja zatrzymała Rafała B. lat 38 również mieszkańca powiatu mławskiego, który kierował pojazdem marki VW Vento, będąc w stanie nietrzeźwości (ponad 1,85 promila) – informuje KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Promilowi kierowcy w Liberadzu i Wieczfni Kościelnej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
marek
Gość

Alkohol, komórka to plaga na drogach, za jedno i drugie powinny być surowe kary, wielokrotnie spotkałem się na drodze z pojazdem jadącym prze de mną wężykiem lub wykonujący dziwne i nie kiedy bardzo nie bezpieczne manewry, pewnego razu na ul. Piłsudskiego pojazd jadący od strony miasta wężykiem o( mały włos) nie wpadł do głębokiego rowu na wiza wi ul Słowackiego i o dziwo to nie alkohol a komórka była przyczyną lecz kierowca nie zaprzestał z jej używania.Popieram akcje policji, powinna być jeszcze częsta akcja,, KOMÓRKA”

wpDiscuz