Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Agnieszka Ewa Rychcik-Nowakowska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mały samochodzik kontra potężny łoś


Dziś około godziny 18–tej w okolicy miejscowości Parcele Łomskie doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Fiat Seicento z łosiem.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Potężne zwierzę wybiegło wprost pod koła nadjeżdżającego pojazdu, który uderzył w nie przodem. W wyniku zderzenia przednia część pojazdu została rozbita, auto wypadło poza pas drogowy, a winowajca oddalił się z miejsca wypadku. Kobietę kierującą seicento pogotowie ratunkowe zabrało do mławskiego szpitala.

red.


Zobacz także…

Z powodu łosia cztery auta rozbite za Wiśniewem. Uwaga drastyczne zdjęcia!

Łoś wywrócił ciężarową Scanię pod Strzegowem

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500