Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
przychodnia alfamed
Logo

Garol Team bez błędu. Tylko jeden stracony set


Powiatowa Liga Amatorów Siatkówki doczekała się już kilkunastu edycji. W tym sezonie organizator zmagań, czyli Mławska Hala Sportowa, postanowił zmienić formułę. O prymat zespoły będą walczyć w systemie turniejowym.

Premierowe zawody zgromadziły na starcie pięć zespołów. Szósty, czyli Trójka, ma przystąpić do rywalizacji od następnego turnieju zaplanowanego na sobotę 9 grudnia. Liczba uczestników nie zrzuca na kolana. Ten fakt może być spowodowany nowym zapisem w regulaminie – w zespołach nie mogą występować zawodnicy, którzy reprezentują zespoły grające w rozgrywkach pod szyldem Mazowieckiego Związku Piłki Siatkowej.

Na tych zmianach skorzystał gównie Garol Team. Zespół złożony z graczy z terenu gminy Lipowiec Kościelny nie miał sobie równych w pierwszym rozdaniu. Wygrał wszystkie spotkania, tracąc w nich zaledwie seta.

Na drugiej pozycji finiszował Kurier Express Kozłowo. Natomiast na najniższym stopniu podium finiszowali gracz De Luxe Team. Przesądził o tym wygrany w ostatniej kolejce mecz z Technokablem. W pierwszym secie triumfowali szreńszczanie, ale dwa kolejne potoczyły się po myśli zawodników z Mławy.

I kolejka: Kozłowo – Działdowo 2:0, De Luxe – Garol Team 0:2, Technokabel – Kozłowo 0:2, De Luxe – Działdowo 2:0, Technokabel – Garol Team 0:2, Kozłowo – De Luxe 2:0, Technokabel – Działdowo 2:1, Kozłowo – Garol Team 1:2, De Luxe – Technokabel 2:1, Garol Team – Działdowo 2:0

Klasyfikacja generalna: 1. Garol Team, 2. Kurier Express Kozłowo, 3. De Luxe Team, 4. Technokabel Szreńsk, 5. Hainzglass Działdowo.

RS

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz