Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Garol Team bez błędu. Tylko jeden stracony set


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Powiatowa Liga Amatorów Siatkówki doczekała się już kilkunastu edycji. W tym sezonie organizator zmagań, czyli Mławska Hala Sportowa, postanowił zmienić formułę. O prymat zespoły będą walczyć w systemie turniejowym.

Premierowe zawody zgromadziły na starcie pięć zespołów. Szósty, czyli Trójka, ma przystąpić do rywalizacji od następnego turnieju zaplanowanego na sobotę 9 grudnia. Liczba uczestników nie zrzuca na kolana. Ten fakt może być spowodowany nowym zapisem w regulaminie – w zespołach nie mogą występować zawodnicy, którzy reprezentują zespoły grające w rozgrywkach pod szyldem Mazowieckiego Związku Piłki Siatkowej.

Na tych zmianach skorzystał gównie Garol Team. Zespół złożony z graczy z terenu gminy Lipowiec Kościelny nie miał sobie równych w pierwszym rozdaniu. Wygrał wszystkie spotkania, tracąc w nich zaledwie seta.

Na drugiej pozycji finiszował Kurier Express Kozłowo. Natomiast na najniższym stopniu podium finiszowali gracz De Luxe Team. Przesądził o tym wygrany w ostatniej kolejce mecz z Technokablem. W pierwszym secie triumfowali szreńszczanie, ale dwa kolejne potoczyły się po myśli zawodników z Mławy.

I kolejka: Kozłowo – Działdowo 2:0, De Luxe – Garol Team 0:2, Technokabel – Kozłowo 0:2, De Luxe – Działdowo 2:0, Technokabel – Garol Team 0:2, Kozłowo – De Luxe 2:0, Technokabel – Działdowo 2:1, Kozłowo – Garol Team 1:2, De Luxe – Technokabel 2:1, Garol Team – Działdowo 2:0

Klasyfikacja generalna: 1. Garol Team, 2. Kurier Express Kozłowo, 3. De Luxe Team, 4. Technokabel Szreńsk, 5. Hainzglass Działdowo.

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500