Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Zalew Ruda. Sezon na morsowanie rozpoczęty


Ponad pięćdziesiąt morsów przebranych w stroje Śnieżynek i Mikołajów w niedzielne popołudnie rozpoczęło sezon lodowatych kąpieli. Towarzyszył im spory zastęp widzów i kibiców, którzy jeszcze tym razem nie zdecydowali się, by dołączyć do tych już zahartowanych. Amatorzy zimnych kąpieli to nie tylko mieszkańcy Mławy. Były morsy z Olsztyna, Działdowa, Iłowa, Ciechanowa, Wyszyn i Łomi. Pogoda sprzyjała pierwszemu, grupowemu wejściu do wody tej zimy.

KSP Mława nabór

 – To morsowanie narodziło się spontanicznie. Osoby z którymi się spotykałem pytały kiedy będziemy wchodzić. Dałem ogłoszenie na facebooku, ale sam się nie spodziewałem, że będzie nas tak wielu. Z tej ponad pięćdziesięcioosobowej grupy kilka osób morsowało po raz pierwszy – mówi Piotr Olszewski, prekursor morsowania w Mławie i organizator dzisiejszej imprezy.

 JK

« 1 z 3 »

Zobacz także…

Śledzie po pięć kopiejek tylko w sobotę i tylko w Radzanovii

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

10 - liczba komentarzy w artykule "Zalew Ruda. Sezon na morsowanie rozpoczęty"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Mikołaj
Gość

Serdeczne podziękowania kieruję Panu Piotrowi gdyż odkąd pamìętam zawsze dbał o zdrowe wychowanie dzieci i młodzieży. Pomimo tak wielu trudności na jakie wciąż napotykał jest z nami i pokazuje że można dbać o siebie. Dziękuję.

mławianin
Gość

Specjalne podziękowania dla Klubu Morsów z Olsztyna, ta duża grupa była naprawdę widoczna , trzeba być naprawdę miłośnikiem takich kąpieli, bo mając u siebie tyle jezior, na początek zawitać do Mławy. Jeszcze raz wielkie brawa dla OLSZTYNIAKÓW, SWYM POBYTEM UATRAKCYJNILI IMPREZĘ!!!!!!!

mieszkaniec
Gość

Morsy jednak potrafią stworzyć klimat lata w środku zimy.To nie lada sztuka ale jak widać się udaje

Rozbiegany
Gość

Dziś był mój debiut i bardzo mi się podobało od dziś będę regularnie morsował. Dziękuję panie Piotrze za cenne wskazówki i do zobaczenia niebawem. Działdowo pozdrawia 😉

śnieżynka
Gość

W*S*P*A*N*I*A*Ł*A Mikołajowa Gromada! Gratulacje dla Wszystkich Odważnych i ciepłe pozdrowienia dla pana Piotra :*)

wpDiscuz