Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Złota drużyna na czele, Zając liderem strzelców


Ruszyła kolejna edycja Gminnej Amatorskiej Ligi w Morawach. Do rywalizacji przystąpiło dziewięć zespołów. Trzy z nich po dwóch seriach mają na koncie komplety punktów. O pierwszeństwie Gold Team decyduje najlepszy spośród wszystkich uczestników bilans bramkowy.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Zanim rozegrano pierwszy mecz ligowy, na parkiet wybiegli Samorządowcy i Policjanci. Emocji nie zabrakło, gracze obu zespołów nie mieli problemów ze zdobywaniem bramek. Ostatecznie zwycięsko  z pokazowego meczu wyszli reprezentanci Policji z terenu całego powiatu mławskiego. Strzelili o dwa gole więcej (5:3).

W lidze udany start notują reprezentanci trzech ekip. Już po pierwszej serii na fotel lidera przebili się gracze Gold Team. Na dodatek nie zamierzali poprzestać na ograniu Wyszyn. W kolejnym starciu nie dali żadnych jednemu z faworytów do zdobycia głównego trofeum, Stupskowi.

Tempo narzucone przez „złotą” drużynę wytrzymują na razie tylko dwaj konkurenci. Zarówno Łączy Nas Piłka, jak i Heja Banana mogą się pochwalić kompletem wygranych. W ofensywie nie mają problemów ze stwarzaniem bramkowych sytuacji. Jeśli wzmocnią obronę, mogą pokrzyżować szyki wszystkim przeciwnikom.

W zestawieniu najlepszych strzelców prowadzi Krystian Zając. Na koncie ma już sześć trafień. Jednym mniej legitymuje się Paweł Pszczółkowski, dwoma Arkadiusz Gierczak i Norbert Marach.

Trzecia seria odbędzie się już dziś. Lider powalczy z Wolą Szydłowską, a w pozostałych spotkaniach zmierzą się Konopki Górka z Heja Banana, Chłopaki do Wzięcia z Amigo Konopki oraz  Łączy Nas Piłka ze Stupskiem. Pauzować będzie zespół Wyszyn.

II kolejka: Gold Team – Stupsk 3:0, Wyszyny – Łączy nas piłka 3:5, Wola Szydłowska – Heja Banana 1:3, Konopki Górka – Chłopaki do Wzięcia 3:3, Amigo Konopki – pauza

I kolejka:  Gold Team – Wyszyny 6:2, Stupsk – Heja Banana 4:5, Wola Szydłowska – Konopki Górka 3:3, Łączy Nas Piłka – Amigo Konopki 4:3, Chłopaki do Wzięcia – pauza

Samorządowcy – Policjanci 3:5,

W klasyfikacji strzelców przewodzi Krystian Zając. W dwóch pojedynkach zdobył już sześć bramek. Pięć ma Paweł Pszczółkowski, po cztery.

Trzecia runda zostanie rozegrana w piątek 1 grudnia.

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500