Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

W SP 3 młodzież angażuje się w kampanię „Biała Wstążka”


Kampania społeczna „Biała Wstążka” to największa na świecie akcja, będąca symbolem sprzeciwu dotyczącego przemocy a hasłem tegorocznej jest „Zawalcz o rodzinę”. W tegoroczną akcję prowadzoną w dniach 25 listopada – 10 grudnia, zaangażowała się młodzież ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mławie.

KSP Mława nabór

Na korytarzach szkolnych pojawiły się gazetki informacyjne zwracające uwagę na problem przemocy w rodzinie oraz zachęcające do reagowania i zapobiegania zachowaniom przemocowym.  Uczennice z klasy siódmej i trzeciej klasy gimnazjalnej wspólnie z pedagogiem szkolnym i dzielnicowym prowadziły akcję informacyjną w szkole i na terenie Osiedla Młodych. Dziewczęta wręczały przechodniom kalendarzyki, długopisy i cukierki z hasłem „Stop przemocy” oraz przypinały białe wstążki, które są symbolem akcji.

Źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz