Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zaginął 39-letni Mariusz Piotrowski. Policja apeluje o pomoc


Płońska policja poszukuje 39-letniego Mariusza Piotrowskiego zam. Kroczewo. Mężczyzna w minioną środę wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił.  Nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną.  

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Mariusz Piotrowski lat 39 zam. Kroczewo gm. Załuski w środę 22 listopada br. ok. godz. 5:20  wyszedł ze swojego miejsca zamieszkania, udając się na przystanek autobusowy w Kroczewie. Miał jechać autobusem do szpitala w Warszawie na badania, lecz do niego nie dojechał. Nie powrócił też do miejsca zamieszkania i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodzina.

Zaginiony ma 175 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Włosy ma krótkie, proste i czarne. Oczy ma koloru niebieskiego. W chwili zaginięcia ubrany był w  koszulę w kratę, czarną, ortalionową kurtkę z kapturem i granatowe buty typu pantofle z czerwoną obwódką.

W związku z tym, iż prowadzone do chwili obecnej poszukiwania prowadzone przez KPP w Płońsku  nie doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, Komenda Powiatowa Policji w Płońsku zwraca się z uprzejmą prośbą do osób i instytucji posiadających informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Mariusza Piotrowskiego o kontakt telefoniczny pod podane niżej numery:
1. Oficer dyżurny KPP w Płońsku (23) 662 15 00 lub (23) 662 15 50,
2. Policja w całym kraju 997 lub 112 (z telefonu komórkowego)

AKTUALIZACJA 27.11.2017:

Wczoraj popołudniu otrzymaliśmy zgłoszenie, że w kompleksie leśnym niedaleko miejscowości Skarżyn dwóch spacerujących leśną drogą mężczyzn ujawniło zwłoki ludzkie. Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy Policji okazało się, że jest to ciało 39-letniego Mariusza Piotrowskiego – zaginionego w dniu 22 listopada br. Wstępnie wykluczony został udział osób trzecich. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płońsku. – informuje KPP Płońsk.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500