Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Okradli bankomat. Policja apeluje o pomoc


fot. pixabay

W nocy z niedzieli na poniedziałek skradzione zostały pieniądze z bankomatu mieszczącego się w banku w Czerwińsku (pow. płoński) przy ul. Jagiełły. Świadków zdarzenia  policja prosi o kontakt pod nr tel. (23) 662 15 00

Do kradzieży pieniędzy z bankomatu w Czerwińsku doszło około godz. 2:40. Z ustaleń wynika, że sprawcy po wyłamaniu zamków drzwi wejściowych, zniszczyli bankomat (prawdopodobnie przez wysadzenie)  i ukradli z niego  pieniądze.  Policjanci prowadzą intensywne działania by zatrzymać sprawców. W trakcie postępowania będzie ustalane, ile pieniędzy mogło się tam znajdować.

Ewentualnych świadków tego zdarzenia i osoby mające wiedzę na ten temat prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. (23) 662 15 00 lub (23) 662 15 50 – dyżurny KPP w Płońsku.

źródło: mł. asp.  Kinga Drężek-Zmysłowska KPP Płońsk

Zobacz także…

Włamywacze wpadli na gorącym uczynku. Dwóch jest aresztowanych

To on okradł ekspedientkę – policja publikuje zdjęcie złodzieja

Mława. Kamery monitoringu w sklepie nagrały kieszonkowców

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz