Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mistrz wygrywa, wicemistrz przegrywa. Hat-trick Szwarca


Druga kolejka Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu nie była już tak udana dla Oldboyów. O ile w ofensywie wicemistrzowie z poprzedniego sezonu spisywali się bez zarzutu, to obrona była dziurawa jak dobry ser szwajcarski. Skwapliwie skorzystali na tym reprezentanci FC Kępa.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Wbili jednemu z faworytów do zwycięzca aż pół tuzina goli. Trzy z nich zapisał na swoje konto Dawid Szwarc, dwa Nataniel Żółtowski, jeden Artur Wałowski. Konkurenci odpowiedzieli dubletami – po dwa razy na listę strzelców wpisali się Maciej Rogalski i Andrzej Karpiński.

Mimo prestiżowego zwycięstwa FC Kępa nie przebiła się jeszcze na fotel lidera. Dotychczasowy przodownik Drin Team okazał się gorszy od Mława Team. O wyniku przesądził celny strzał Michała Goliana. Przegrany spadł z pierwszego miejsca na czwarte. Na czoło stawki przebiło się Zielone Miasto. Debiutantów z Czaplicki Team rozbili aż 7:0 – bramki zdobyli Maciej Materski (2), Sławomir Folga (2), Wojciech Gabryelski, Michał Smoliński i Robert Smoliński.

W identycznym wymiarze Zielone Miasto rozbiło Spartę. Krzysztof Stępka zaliczył aż pięć trafień, po jednym dołożyli Mateusz Sokół i Kamil Gorzechowski. W ostatnim meczu mistrzowie z Jokera pokonali Easy Net. Celnymi strzałami w tym starciu popisali się Michał Krysztofiak (Easy Net), Sławomir Grablewski, Jarosław Krystkiewicz i Karol Roniewicz (Joker).

Trzecia kolejka odbędzie się w czwartek 23 listopada. Oto zestaw par: FC Kępa – Easy Net, Marco – Czaplicki Team, Joker – Sparta, Drin Team – Oldboye, Zielone Miasto –  Mława Team.

II kolejka (16 listopada): Sparta – Marco 0:7, Czaplicki Team – Zielone Miasto 0:7, Mława Team – Drin Team 1:0, Oldboy – FC Kępa 4:6, Easy Net – Joker 1:3

Klasyfikacja snajperów: 5 – Krzysztof Stępka (Marco), Dawid Szwarc (FC Kępa), 4 – Łukasz Manelski (Sparta), Maciej Rogalski, Andrzej Karpiński (Oldboy)

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500