Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Ulica Wyspiańskiego. Rozbił auto o drzewo i uciekł


Dziś około godziny 13-tej na ulicy Wyspiańskiego, tuż za skrzyżowaniem z ulicą Żeromskiego,  kierowca Opla Corsa uderzył w drzewo. Pozostawił uszkodzone auto i uciekł z miejsca zdarzenia. Na miejscu jest policja, a strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Ulica jest przejezdna.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Na miejscu są dwa zastępy z JRG Mława. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i uprzątnęli pozostałości powypadkowe. Na miejscu zdarzenia nie było osób poszkodowanych, a osoba kierująca pojazdem oddaliła się przed przybyciem służb ratunkowych – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.


Zobacz także…

Mława. Pracownik firmy budowlanej spadł z kilkupiętrowego budynku

 

Uwaga: Popularne leki wycofane z obrotu!

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

1500
Aga

a od czego jest monitoring

ela

Jarzabek daje [wymoderowano]

Jarząbek

Z kierownicy trzeba pobrać odciski przynajmniej, bo kierowca się nie przyzna. Właściciel auta stwierdzi, że auto mu ukradziono, pewnie za moment wpłynie zgłoszenie o kradzieży samochodu.
Paniwie policjanci do dzieła i to szybciutko.
Ponadto, jeśli uciekł to pewnie był pod wpływem…

prutprut

Jarząbek, a może Ty wstąpisz do służby? Widać, że nasz się na rzeczy. PS. też lubię oglądać seriale kryminalne na TV4 🙂

Jarząbek

Nie oglądam seriali – brak telewizora.
Telewizor to bezproduktywna strata czasu 🙂

pitszit

produktywność to rzecz względna 😉