Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zespół Muzyczny AKTON wesela imprezy dancingi
Logo

21 listopada. ZTZZ zaprasza na wernisaż wystawy „Śladami Sary Lipskiej”


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza na wernisaż wystawy „Śladami Sary Lipskiej”, który odbędzie się 21 listopada br. (wtorek) o godz. 18.00 w Pizzerii Joker, przy ul. Reymonta.

W ramach obchodów związanych z ustanowionym przez Radę Miasta Mława okiem 2017 Rokiem Sary Lipskiej Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej zorganizował planer malarski. Wzięli w nim udział: Jan Chądzyński, Janusz Grzegorczyk, Jerzy Jasiński, Wiesław Kiwit, Zdzisław Kruszyński, Joanna Rodowicz, Beata Sobieraj, Jacek Stryjewski, Magdalena Szumkowska, Andrzej Walasek, Piotr Żółkiewski. W katalogu poplenerowym znalazły się także prace ś.p. Stanisława Osieckiego.

We wtorek, 21 listopada odbędzie się wernisaż wystawy. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w godzinach pracy pizzerii. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

zdj. na plakacie – portret Sary Lipskiej autorstwa Zdzisława Kruszyńskiego

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz