Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Kinga Kruszewska w „13”. Zapraszamy już w piątek


Galeria „13” oraz autorka prac zapraszają na uroczysty wernisaż wystawy pt. „To przyjdzie z czasem” który odbędzie się w piątek 17 listopada br. o godz. 18 w Centrum Medycznym w Mławie ul. Żwirki 26.

W programie imprezy znajdzie się m in. przedstawienie sylwetki i dokonań artystki, konkursy,mini  koncert akordeonowy w wykonaniu Konrada Kuskowskiego, chwila z poezją. Nie zabraknie także lampki wina i słodkiego poczęstunku

Kinga Kruszewska – studentka II roku na Wydziale Sztuk, na kierunku „Edukacja w zakresie sztuk plastycznych” na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Pasjonatka teatru, tańca i malarstwa.

Poleca Janusz Dębski opiekun Galerii „13”

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz