Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

SP nr 7. Dziś Ojczyzna oczekuje od nas pamięci i miłości


W czwartek 9 listopada uczniowie klasy IIa i VId ze Szkoły Podstawowej nr 7 przygotowali dla swoich młodszych kolegów z klas I oraz zaproszonych rodziców wzruszający program artystyczny z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Z treścią wierszy i piosenek korespondowała starannie przygotowana scenografia, a także stroje, w których występowali młodzi aktorzy.

Słoneczne ogrody Mława

„Jakie były Ojczyzny losu koleje, jakie Polska przeżyła dzieje, jak bardzo pragnęła wolności, niech wam pokaże krótka podróż do przeszłości” –  od takich słów rozpoczął się program słowno – muzyczny,  pokazujący historię Polski i najważniejsze, przełomowe daty, które z historii powinny być znane każdemu Polakowi. Tej najmłodszej szkolnej publiczności kilka refleksji przekazał dyrektor Mariusz Lempek. Uświadomił, że dla nich, żyjących już w wolnej Polsce, patriotyzm to nauka, potem solidna praca, ale to również może być kibicowanie narodowej drużynie. Program zakończył układ choreograficzny z biało – czerwonymi barwami narodowymi.

JK

« 1 z 2 »

Zobacz także…

MPS nr 3. Dzisiaj jest wielka rocznica

Święto Niepodległej w Szreńsku

 

Obchody Święta Odzyskania Niepodległości rozpoczęte koncertem już 10 listopada

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500