Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława rekrutacja
Logo

Kolejna kolizja koło piekarni na Piłsudskiego


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

To miejsce chyba jest pechowe albo kierowcy niezbyt ostrożni. Po raz kolejny, w dość krótkim odstępie czasu doszło tu do kolizji drogowej. Tym razem zderzyły się osobówki, Opel Astra i VW Golf. Policja ustala okoliczności zdarzenia, ulica Piłsudskiego jest przejezdna.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Kolejna kolizja koło piekarni na Piłsudskiego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

pewnie ze tak najpierw pozbyli sie przystanku autobusowego ktory mial tam byc a teraz pewnie jakis cpn moze?

Gutek
Gość

Miejsce to nie jest jak dziesiątki innych. Obsługa piekarni jest tak nieprzyjemna i niekompetentna ,że doprowadzają swoim zachowaniem ludzi do wściekłości, a skutki widać na załączonych zdjęciach.

Marek
Gość

Miejsce to jest takie jak dziesiątki a może nawet setki innych a nie PECHOWE. Znając realia to pewnie ktoś wystąpi o jakieś wysepki a może nawet mury. Przepisy drogowe są jednoznaczne i wystarczy je przestrzegać i egzekwować. Sam wielokrotnie uniknąłem zderzenia w tym właśnie miejscu, jadąc z kierunku Wólki pojazd jadący z kierunku miasta udziela im pierwszeństwa bo tak nakazują przepisy ale już pojazd jadący za nim zajeżdża mi drogę, zdarzenia takie powtarzają się często więc naprawdę uważam w tym miejscu chociaż to niekiedy też nie pomaga.

wpDiscuz