Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Obchody Święta Odzyskania Niepodległości rozpoczęte koncertem już 10 listopada


Na scenie kina 10 listopada o godzinie 18.00 odbył się koncert pt. „Gdy piosenka szła do wojska…”. W patriotycznym repertuarze wystąpiły: grupa reprezentacyjna Ludowego Zespołu Artystycznego „Mławiacy”, Mławska Orkiestra Dęta jak też członkowie Zespołu Artystycznego Seniorów „Cantare” i soliści: Eliza Krzykowska, Anna Ronkiewicz, Agata Grzegorczyk, Damian Wasiak i Michał Gogolewski. W ich wykonaniu zobaczyliśmy i usłyszeliśmy najpiękniejsze pieśni patriotyczne z różnych okresów historycznych.

red.

Zobacz także…

Bieg Niepodległości po raz dwudziesty siódmy

Niech żyje Polska! Mława świętowała 99 rocznicę Odzyskania Niepodległości

MPS nr 3. Dzisiaj jest wielka rocznica

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Obchody Święta Odzyskania Niepodległości rozpoczęte koncertem już 10 listopada"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
rdzenny mławianin
Gość

Zespół artystyczny Cantare wraz ze swoimi solistami był w tych uroczystym koncercie najważniejszą częścią występów. zebrali owacje od publiczności na stojąco. Rozwijacie się w dobrym kierunku- BRAWO!!!!

wpDiscuz