Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Poznaj laureatów Powiatowego Konkursu Plastycznego w SP nr 7


Już za dwa dni świętować będziemy kolejną, 99 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji Szkoła Podstawowa nr 7 zorganizowała Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Nie będę jak zerwana nić… Miłość Ojczyzny oczami dziecka”. W konkursie wzięło udział 11 szkół podstawowych z terenu powiatu, od których wpłynęło ponad sto różnorodnych prac.

KSP Mława nabór

Dnia 8 listopada 2017 roku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród laureatom.  Zanim jednak autorzy najciekawszych prac odebrali nagrody, zebrani mogli obejrzeć krótki, lecz wymowny program artystyczny w wykonaniu uczennic  ze SP nr 7.

Laureaci konkursu:

W kategorii klas I – III

I miejsce: Oliwia Grędzińska, Julia Król

II miejsce: Alicja Głowacka, Gabriela Subocz

III miejsce: Lidia Lubacka, Maria Kacner

Wyróżnienie: Zofia Kordulewska, Adrian Obudziński, Julia Mackiewicz

W kategorii klas IV – VII

I miejsce: Tomasz Olszewski, Kinga Dwurznik

II miejsce: Maja Błażejewska, Karolina Zwierzchowska

III miejsce: Dominika Racka, Zuzanna Olszak, Irmina Kądrzycka

Wyróżnienie: Wiktoria Szczepańska, Magdalena Korkuć, Zuzanna Tarka, Michał Bańczyk, Agata Małach, Zuzanna Szynkiewicz, Antonina Nadratowska

Organizatorami konkursu były: Anna Szymańska i Marta Barioni ze Szkoły Podstawowej im. Zuzanny Morawskiej w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie.

red.

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz