Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Badmintoniści na start. Premierowe Grand Prix


Na obiekcie Mławskiej Hali Sportowej rozegrano pierwszy turniej Grand Prix o puchar dyrektora w  badmintonie. Rywalizacja potoczyła się aż w czterech kategoriach. Największe emocje towarzyszyły potyczkom najmłodszych sportowców.

Ośmiu badmintonistów, którzy nie skończyli 12 lat, stoczyło mnóstwo  zaciętych pojedynków. Ostatecznie zwycięsko wyszedł z nich Maciej Brzozowy. W finałowym meczu pokonał 2:1 Bartosza Brzozowego. Na trzecim miejscu finiszowała również przedstawicielka rodziny Brzozowy, Maja.

Rywalizacja szesnastolatków potoczyła się po myśli Adama Kurowskiego. Druga lokata przypadła Martynie Panuś, trzecia Julii Obrębskiej.

Z kolei w grupie open poza zasięgiem wszystkich był Dariusz Rochoń. W finale pokonał 2:0 Krzysztofa Głogowskiego. To nie był jedyny laur, który wywalczył w pierwszą niedzielę listopada działdowianin. Sięgnął po prymat także w grze deblowej. Wspólnie z Agnieszką Rozwadowską stworzyli duet poza zasięgiem wszystkich konkurentów. Finał przyniósł sukces 2:0 nad Krzysztofem Dudkiewiczem i Robertem Szulejewskim.

Kolejny turniej Grand Prix zostanie rozegrany w niedzielę 10 grudnia.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz