Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Trójka najlepsza w Szreńsku. Domżalski MVP


Na hali w Szreńsku rozegrano turniej siatkówki. Do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów. Główne trofeum zgarnęli reprezentanci mławskiej Trójki. W decydującym pojedynku okazali się lepsi od konkurentów z miejscowego Technokabla.

Zwycięzcy przystąpili do zmagań w składzie Piotr Domżalski, Paweł Domżalski, Tomasz Szwęch, Marek Burczyk, Kamil Nowicki, Robert Rybka, Artur Zimny oraz Zbigniew Szwęch. W eliminacjach nie stracili ani jednego seta. Nie zwolnili tempa także w decydującej fazie. Lipowiec Kościelny ograli 2:0, w takim stosunku poradzili sobie ze wspomnianym Technokablem.

Na najniższym stopniu finiszował kolejny zespół z Mławy – DeLux. W tzw. małym finale konkurenci z Lipowca nie zamierzali oddać łatwo pola. Triumfowali w premierowej partii, co ustawiło ich w uprzywilejowanej sytuacji w kontekście dalszej części meczu. Jednak mławianie nie odpuścili. Doprowadzili do wyrównania, po czym w tie-breaku zwyciężyli 15:11.

Organizatorzy nie zapomnieli o indywidualnych wyróżnieniach. Oto lista nagrodzonych zawodników:

MVP (najlepszy zawodnik): Piotr Domżalski (Trójka)

Najlepszy przyjmujący: Tomasz Szwęch (Trójka)

Najlepszy blokujący: Piotr Białek (Technokabel)

Najlepszy rozgrywający: Paweł Domżalski (Trójka)

Najlepszy atakujący: Adrian Warda (Technokabel)

Najlepszy libero: Krzysztof Kalkowski (Technokabel)

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz