Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Pożar w mieszkaniu na ulicy Rynkowej


7 listopada około godziny 15 – tej straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze w budynku wielorodzinnym przy ulicy Rynkowej.  Na miejscu okazało się, że przez niedomknięte drzwiczki węglowego pieca wysypał się żar, od którego zapaliły się łatwopalne przedmioty obok pieca.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Do działań ratowniczo – gaśniczych wyjechały trzy zastępy JRG Mława. Strażacy wynosili zarzewie ognia na zewnątrz, gdzie przelewali je wodą, aż do całkowitego ugaszenia ognia. Pomieszczenie zostały przewietrzone i sprawdzone. Nikt nie został poszkodowany – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500