Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zawkrze zarządzenie wspólnotami
Logo

Nie ma siły na wandali


Kilka dni temu pisaliśmy o pogiętych nowych tabliczkach z nazwami ulic, po sygnale od mieszkańca ulicy Willowej. Teraz taki sygnał mamy też z ulicy Leśnej.

Nasze tabliczki też wyginają – skarży się starszy mieszkaniec ul. Leśnej. – Zauważyłem pana i niech pan zrobi zdjęcie. Wnuczka w internecie przeczytała, ze na Willowej wygięli i urwali tabliczkę. Pomóżcie wy, bo policja i straż miejska nie pomagają – skarży się kolejny mieszkaniec naszego miasta.

Walka z wandalizmem rzeczywiście do łatwych nie należy. Ich ustaleniu na pewno może pomóc większa liczba pieszych patroli, ale też obywatelska czujność i  wykonanie zdjęcia np. telefonem komórkowym.

red.

Zobacz także…

W Mławie jest pięknie. Ale nie wszędzie

Mogiły zalane wodą. Nie wejdziesz tam bez kaloszy

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Nie ma siły na wandali"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

to seryjny wandal

Oburzona
Gość

To teraz mieszkancy maja latać za debilami i robić zdjęcia ? Bez przesady.Gdzie jest nasza cudowna policja ??Mieszkam przy Handlowcu , widzę jak co piątek pijana młodzież wychodząca z „Planety ” rozwala śmietniki,pije na środku ulicy.Są bójki,awantury.Przy kwiaciarni jest podobno kamera ? I co ? I gówno.Jeszcze nie widzialam w żaden weekend tu patrolu.A jak juz to żaden radiowoz nawet się nie zatrzyma,bo się boi jak widzi grupkę osób.Jak policja sie boi to mieszkańcy maja się nie bać i wychodzić robić zdjęcia ? Śmiech na sali po prostu.

Anonimowo
Gość

grupka osób to jeszcze nie stado przestępców !

Bartek
Gość

Jesli w tej grupce osób większość to pijan i, agresywni i naćpani gówniarze,to traktował bym ich jak przestępców.Nie wiadomo co takiemu do głowy strzeli.

wpDiscuz