Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Koło „handlowca” przygotowania do przebudowy infrastruktury podziemnej


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Firma GUTBRUK, która wygrała przetarg na wykonanie I etapu rewitalizacji placu 3 Maja w Mławie (teren przy popularnym „handlowcu”), przygotowuje się do rozpoczęcia robót. Już w październiku na teren prac przywieziono elementy rur, które posłużą do przebudowy kanalizacji.

Zgodnie z podpisaną z Burmistrzem Miasta Mława umową, firma GUTBRUK ma przebudować kanalizacje – sanitarną i deszczową, sieć wodociągową oraz studnie teletechniczne, zbudować fontannę i oświetlenie, wykonać elementy małej architektury, wyremontować drogi wewnętrzne (ul. Wigury, plac 3 Maja) z miejscami postojowymi oraz wykonać roboty pomocnicze i urządzić zieleń. Do 26 października 2018 r. – czyli planowanego terminu zakończenia robót – na terenie przy „handlowcu” mogą występować utrudnienia w ruchu. Prosimy o ostrożność i wyrozumiałość.

źródło: UMM Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
z bliska

No i proszę będzie pięknie, tak są realizowane pomysły Władzy z przed lat, a inwestycja będzie skończona, i będzie feta z otwarciem i kropidlem co za dziwny traf, przed samymi wyborami 2018r. A może jeszcze do wyborów Władze zajmą się tym bagnem na cmentarzu Komunalnym. Panie Burmistrzu niech Pan jeszcze zrobi ulgę mieszkańcom, z tym cmentarzem i doprowadzi go do porządku, abyśmy nie brodzili w wodzie i błocie.

Jarząbek

Tak przed wyborami w świetle fleszy przecinanie wstęgi z burmistrzem, starostą, oboma przewodniczącymi (Rady Miejskiej i Rady Powiatowej) oraz… księdzem, potem wielka feta w Ambrozji, bo trzeba będzie to dzieło zwieńczyć solidnym poczęstunkiem, a… w roku 2019 rozpocznie się remont Domu Handlowego i wszystko szlag trafi, ale to nie są pieniądze ani burmistrza, ani radnych miasta (oni od diet nie mają pobieranego podatku), tylko są to nasze pieniądze, nas, mławian, a więc można nimi szastać bez żadnej logiki, a niestety, jakby na to nie patrzeć… Dom Handlowy wymaga kapitalnego remontu, drewniane futryny i ramy okien są przepróchniałe, ten budynek nigdy… Czytaj więcej »