Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zespół Muzyczny AKTON wesela imprezy dancingi
Logo

SP nr 7. Znamy laureatów konkursu „Jesienne zabawy plastyczne z materiałem przyrodniczym”


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

W dniu 31. 10. 2017 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu Plastyczno–Technicznego pt. „Jesienne zabawy plastyczne z materiałem przyrodniczym”, adresowanego do dzieci 5-6 letnich. Do konkursu przystąpiło 62 dzieci z sześciu Placówek Przedszkolnych w Mławie.

Oceny prac konkursowych dokonała Komisja Konkursowa w składzie:

Krystyna Błaszkiewicz
Jolanta Tyl
Zdzisław Kruszyński

Komisja dokonała oceny prac w dwóch kategoriach płaskiej oraz przestrzennej, biorąc pod uwagę pomysłowość, ilość użytego materiału przyrodniczego, estetykę. Po przeprowadzeniu analizy prac wyłoniono laureatów w poszczególnych kategoriach:

Prace płaskie:

I Miejsce

Tomasz Osiecki

Maria Królicka

II Miejsce

Julia Powązka

Liga Iwańska

III Miejsce

Wiktoria Gręda

Magdalena Szostek

Prace przestrzenne:

I Miejsce

Rafał Moszczyński

II Miejsce

Natalia Szewczak

III Miejsce

Łukasz Dęby

Iga Jeromin

Wyróżnienia

Filip Tylicki

Martyna Robaczewska

Podczas wspólnego spotkania na uroczystym rozdaniu nagród, dzieci z naszego przedszkola z gr. Pszczółki oraz gr. Oe zaprezentowały naszym gościom krótkie przedstawienie o jesieni. Uwagę dzieci zwróciły barwne stroje, grzybki, zwierzątka.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom biorącym udział w konkursie  za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy nadzieję, że kolejny konkurs w naszym przedszkolu będzie się cieszył równie dużym zaangażowaniem.

 źródło i fot.: SP nr 7

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "SP nr 7. Znamy laureatów konkursu „Jesienne zabawy plastyczne z materiałem przyrodniczym”"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Wiewióra
Gość

Pięknie gratuluję wszystkim laureatom! Moją uwagę zwróciły także przecudne kostiumy/przebrania. Zwł. muchomory i kolczasty stwór 🙂 Rewelacja!

wpDiscuz