Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

SP nr 7. Znamy laureatów konkursu „Jesienne zabawy plastyczne z materiałem przyrodniczym”


W dniu 31. 10. 2017 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu Plastyczno–Technicznego pt. „Jesienne zabawy plastyczne z materiałem przyrodniczym”, adresowanego do dzieci 5-6 letnich. Do konkursu przystąpiło 62 dzieci z sześciu Placówek Przedszkolnych w Mławie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Oceny prac konkursowych dokonała Komisja Konkursowa w składzie:

Krystyna Błaszkiewicz
Jolanta Tyl
Zdzisław Kruszyński

Komisja dokonała oceny prac w dwóch kategoriach płaskiej oraz przestrzennej, biorąc pod uwagę pomysłowość, ilość użytego materiału przyrodniczego, estetykę. Po przeprowadzeniu analizy prac wyłoniono laureatów w poszczególnych kategoriach:

Prace płaskie:

I Miejsce

Tomasz Osiecki

Maria Królicka

II Miejsce

Julia Powązka

Liga Iwańska

III Miejsce

Wiktoria Gręda

Magdalena Szostek

Prace przestrzenne:

I Miejsce

Rafał Moszczyński

II Miejsce

Natalia Szewczak

III Miejsce

Łukasz Dęby

Iga Jeromin

Wyróżnienia

Filip Tylicki

Martyna Robaczewska

Podczas wspólnego spotkania na uroczystym rozdaniu nagród, dzieci z naszego przedszkola z gr. Pszczółki oraz gr. Oe zaprezentowały naszym gościom krótkie przedstawienie o jesieni. Uwagę dzieci zwróciły barwne stroje, grzybki, zwierzątka.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom biorącym udział w konkursie  za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy nadzieję, że kolejny konkurs w naszym przedszkolu będzie się cieszył równie dużym zaangażowaniem.

 źródło i fot.: SP nr 7

 

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Wiewióra

Pięknie gratuluję wszystkim laureatom! Moją uwagę zwróciły także przecudne kostiumy/przebrania. Zwł. muchomory i kolczasty stwór 🙂 Rewelacja!