Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zaginął 37-letni Michał Rojewski. Policja prosi o pomoc


Działdowscy policjanci poszukują 37-letniego mieszkańca Działdowa, który pod koniec października br. wyszedł z pokoju hotelowego w miejscowości SKJETTEN na terenie Norwegii i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną, jak również nie powrócił do ostatniego miejsca pobytu. Mężczyzna od 2013 roku pracował na terenie Norwegii w miejscowości SKJETTEN.

KSP Mława nabór

ZAGINIONY:

MICHAŁ ROJEWSKI

Ostatni kontakt z zaginionym był w dniu 21 października 2017r.

37lat
175 cm wzrostu
oczy niebieskie
włosy ciemny blond, krótkie
szczupła budowa ciała
posiada protezę szczęki górnej
na prawej nodze posiada tatuaż biegnący od uda do łydki

W chwili zaginięcia miał na sobie, najprawdopodobniej czarną kurtkę przeciwdeszczową.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Działdowie lub pilny kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 023-698-02-00 lub 997 bądź o kontakt z najbliższą jednostką policji.

źródło: KPP Działdowo

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl