Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
przychodnia alfamed
Logo

Mławianka sprzątała mieszkania i okradała właścicieli


fot. Pixabay

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie kradzieży w dwóch mieszkaniach na terenie Mławy. Podejrzaną jest 33-letnia mieszkanka Mławy. Kobieta wyniosła z mieszkań przedmioty o łączne wartości kilku tysięcy złotych. Trafiła do mławskiego aresztu.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mławianka zajmowała się sprzątaniem mieszkań. Pod nieobecność właścicieli ukradła m.in. telefony komórkowe, pieniądze i biżuterię. Powiadomiona o kradzieżach policja, zatrzymała 33-latkę. W jej mieszkaniu kryminalni odnaleźli cześć skradzionych przedmiotów. Podejrzana została zatrzymana i osadzona w mławskim areszcie. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja ostrzega – korzystając z usługi sprzątania należy wybierać zaufane firmy, cieszące się dobrą opinią. Powierzanie swojego mieszkania przypadkowym osobom może zakończyć się nieprzyjemną sytuacją taką jak utrata pieniędzy, biżuterii czy innych wartościowych przedmiotów.

źródło: st. asp. Anna Pawłowska/KPP Mława

Zobacz także…

Pobity chłopak leżał przed dyskoteką nieprzytomny. To co widziałem to znieczulica totalna

To nieprawdopodobna historia. Manekin udający człowieka rozjechany na „siódemce”!

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Mławianka sprzątała mieszkania i okradała właścicieli"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Jarząbek
Gość

Sprzątała do czysta…

wpDiscuz