Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

AKTUALIZACJA: Zderzenie trzech samochodów. Ranna 3-letnia dziewczynka


KSP Mława nabór

Dziś w Mławie, przed godz. 18.00, na skrzyżowaniu ulic Szpitalnej, PCK i Doktor Anny Dobrskiej zderzyły się trzy samochody osobowe, Peugeot Partner, Opel Insignia i BMW. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, do szpitala trafiły dwie osoby, kobieta i dziecko. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

red.

Aktualizacja 30. 10. 2017

Zdarzenie drogowe na ul. Szpitalnej, ranna 3-letnia dziewczynka

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w niedzielę, o godz. 16:30 na skrzyżowaniu ulic Szpitalnej, PCK i Dobrskiej w Mławie. W wypadku uczestniczyły 3 samochody osobowe. Ranne zostało 3-letnie dziecko.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Peugeot Partner z przyczepką, 29- letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc ul. Szpitalną od strony Al. Marszałkowskiej, nie zastosował się do znaku STOP i wjechał na skrzyżowanie, uderzając w samochód marki Opel Insignia, jadący ul. Dobrską w kierunku ul. Kopernika. Oplem kierował 37-letni mieszkaniec Mławy. Uderzony przez kierującego peugeotem opel został zepchnięty na samochód marki BMW X3, którego kierowca, 63-letni mławianin, zatrzymał się przed skrzyżowaniem na ul. Szpitalnej. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. W wyniku wypadku lekko ranna została 3-letnia dziewczynka, podróżująca w samochodzie marki Peugeot Partner. Dziecko zostało przewiezione na badania i obserwację do szpitala w Ciechanowie.

Policja ostrzega – coraz trudniejsze warunki na drogach powodują, że chwila nieuwagi, nieuwzględnienie wydłużonej drogi hamowania, może zakończyć się wypadkiem. Policja apeluje o rozsądek i ostrożność. Dostosujmy styl jazdy do jesiennych warunków – a zatem mokrej i śliskiej nawierzchni oraz ograniczonej widoczności na drodze.

źródło: st. asp. Anna Pawłowska/KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz