Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pierwszoklasiści w SP nr 6. Ślub będziemy brać ze szkołą


27 października odbyła się uroczystość pasowania pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Mławie – wyjątkowy dzień i szczególna uroczystość dla 65. uczniów naszej szkoły, ich rodziców, dziadków i bliskich.

KSP Mława nabór

W tym roku szkolnym pierwszoklasiści uczyć się będą w  dwóch oddziałach integracyjnych:Ia wychowawczyni p. Renata Rutecka i nauczyciel wspomagający p. Jolanta Zasina, oddział Ib integracyjny wychowawca p. Hanna Walczak i nauczyciel wspomagający p. Anna Wilczyńska oraz w klasie ogólnodostępnej –  wychowawca p. Katarzyna Jagaciak.

Uroczystość otworzył Piotr Piwowarski dyrektor szkoły, przywitał pierwszoklasistów i przybyłych gości. –  Witam was pierwszoklasiści. Cieszymy się. To dzień szczególny i wyjątkowy dla was, ale również dla nas, dla szkoły. Ja wierzę że na długo pozostanie wam w pamięci – zwrócił się do czekających na pasowanie pierwszaków i gości.

Głos zabrał też burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski  i przewodnicząca Rady Rodziców Aneta Krysztofiak.

Pierwszoklasiści przygotowali  część  artystyczną – bez tremy recytując przygotowane wiersze i piosenki. Przedstawiciele klas pomyślnie zdali egzamin ze znajomości szkolnych zwyczajów. Po uroczystym ślubowania złożonym na szkolny sztandar odbyło się pasowanie uczniów przez burmistrza, dyrektora i panią wicedyrektor. Uroczystość zakończyły drobne upominki przygotowane przez radę rodziców, pamiątkowe zdjęcia klas i poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Pierwszoklasiści w SP nr 6. Ślub będziemy brać ze szkołą"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
efektywnymarketing.pl
Gość
rodzic
Gość

Wyjątkowa uroczystość!! Pięknie przygotowana 🙂

wpDiscuz