Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pobity chłopak leżał przed dyskoteką nieprzytomny. To co widziałem to znieczulica totalna


Pobity chłopak leżał przed dyskoteką nieprzytomny, gdzie ochrona stała i patrzyła. To co widziałem to znieczulica totalna – tak w największym skrócie wygląda opis sytuacji, do której doszło nocą 7 października w dyskotece VIVA w Windykach, nadesłany przez jednego z naszych czytelników.

KSP Mława nabór

– To podobno nie pierwsza taka sytuacja gdzie ochrona i właściciel nic nie robią. Podobno właściciel ma umowę tylko na ochronę w samym klubie, a nie 3 m poza budynkiem – ale na terenie dyskoteki. Pobicie miało miejsce po wyjściu grupki ludzi przed sama dyskoteką. Na początku zostali zaatakowani przez Ukraińców, ale to było zwykłe zamieszanie. Gorzej wyglądała sytuacja gdzie ci sami ludzie zostali zaatakowani ponownie, ale  przez Polaków młodocianych, na pewno byli pijani. Wtedy to leżał pobity chłopak przed dyskoteką nieprzytomny, gdzie ochrona stała i patrzyła. Zero interwencji. To co widziałem to znieczulica totalna. Jednego z napastników policja zabrała – tak opisuje zaistniałą sytuację czytelnik.

Właściciel dyskoteki – Paweł Berent tłumaczy, że sytuacja wyglądała nieco inaczej. Nie dopatruje się niewłaściwego działania ochrony. Uważa, że zarówno owej nocy, gdy dowiedział się o zdarzeniu podjął działania i nie pozostał obojętny, jak i w toku trwającego obecnie policyjnego postępowania zależy mu na ukaraniu sprawcy pobicia.

– Rzeczywiście doszło do do sytuacji, gdy – jak twierdziły potem osoby obecne przy zajściu – Ukrainiec – uderzył młodego chłopaka. Chwilę potem doszło do sytuacji, gdy wychodziła kolejna grupa , zresztą nietrzeźwych osób. Doszło wtedy do słownej utarczki, a następnie jeden z wychodzących podbiegł i uderzył ofiarę w twarz. Ochrona zatrzymała sprawcę i przekazała policji. Ja osobiście nie widziałem tego zdarzenia, a na miejscu pojawiłem się wezwany przez ochronę, a nawet wtedy trudno było uspokoić emocje wśród tej grupy. Wezwaliśmy karetkę pogotowia i policję. Przekazałem monitoring policji, złożyłem wyjaśnienia. Oczywiście jestem po stronie tych osób, które zostały pokrzywdzone. Na tę sprawę jestem otwarty i zależy mi, żeby łobuz został ukarany – mówi Paweł Berent.

Ochrona jest licencjonowana, a wszyscy goście dyskoteki znają zasady jakie tu obowiązują. W samym budynku dyskoteki praktycznie do takich zdarzeń nie dochodzi, ale na zewnątrz też reagujemy. Nie dziwię się jednak, że ochrona czasem jest powściągliwa. Bywa, że sama ich obecność wywołuje agresję, czasem lepiej, żeby ochrona się schowała. W tym przypadku, nawet gdy ja wyszedłem do zdarzenia, emocje się nie uspokoiły – dodaje właściciel.

Policja jeszcze nie zakończyła prowadzonego postępowania, nie wiadomo więc jaki będzie finał tego pobicia.

– Trwają czynności mławskiej policji w sprawie pobicia, do którego doszło nocą 7 października 2017 r. na terenie na terenie dyskoteki Viva Windyki. Policja została powiadomiona 12 października. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kilku mężczyzn, na terenie dyskoteki pobiło 36- letniego mieszkańca Mławy. Mężczyzna doznał urazu szczęki i wstrząśnienia mózgu. Trwają ustalenia policji. Czynności prowadzi posterunek Policji w Wieczfni Kościelnej – informuje st.asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława.

JK

Zobacz także…

Mławianka sprzątała mieszkania i okradała właścicieli

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

30 - liczba komentarzy w artykule "Pobity chłopak leżał przed dyskoteką nieprzytomny. To co widziałem to znieczulica totalna"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

jedno jest pewne ukraina przegina to takie polskie araby

Lusia
Gość
Ja z ochrona nie mialam nigdy problemu. Kiedys chlopak bez zdania racji macal moja siostre kuzyn zareagowal a ten chcial sie bic poszlam po ochrone i raz dwa pana opanowali nie robiac mu krzywdy. Druga sytuacj la kolezanku byly na imprezie jedna tanczyla z chlopakiem ktory poprosil ja do tanca nie wiedząc ze jest zajety zgodzila sie. Wyszly pozniej zapalic na ogrod a tam trzu dziewczyny sie na nia rzucily dobrze ze kolezanka byla obok i sciagnela jedna za kudly za chwile pojawila sie ochrona i trzy panny opuscily klub. Mnie kiedys byly partner szarpal w klubie ochrona raz dwa… Czytaj więcej »
Anonim
Gość

Dobre sobie dzieciaku.

Anonimowo
Gość

ogarnij sie

anonim
Gość

Ło matko 😀 😀 😀
Żal mi Cię Lusiu – to żeś sobie opinię wystawiła 😀

...........q7AX8
Gość

Zaden z Ciebie material na zone.

Gość
Gość

Ta dyskoteka to totalna porażka.. wpuszczają tam dzieci 15-letnich, którzy później się zataczają. Kiedyś może był to klub a poziomie, ale od jakiegoś czasu jest to speluna nieletnich. Czas najwyższy trochę zabrać się za zmiany, a nie tylko patrzeć na przypływ gotówki drogi właścicielu.

Kolo
Gość

Nie tylko Ukraińców dużo w naszym miescje Turasy i Ciapate tak ze ich pelno Powino sie ich przegnac jak kilka lat temu jeden z drugim by sie zastanowil co robi a tak bez karnosc dla takich skur… jest

Kl
Gość

Mlawska wies … jak dobZe być od tego daleko . Jesczs tetaz z tym ścierwem z Wołynia

wpDiscuz