Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

VI Marsz Białych Serc na ulicach Mławy


Zbliża się ku końcowi XIII Kampania Białych Serc – Europejski Solidarny Protest Przeciwko Narkotykom i Przemocy, których symbolem są białe serduszka pojawiające się w oknach Mławy i miejscowości powiatu mławskiego. Po raz szósty w historii kampanii organizowanych na terenie naszego miasta i powiatu osoby dostrzegające powagę zagrożenia jakie niosą ze sobą narkotyki i przemoc przemaszerowały ulicami naszego miasta w pokojowym, choć głośnym marszu.

Co bardzo istotne organizatorom udało się przekonać do udziału w takim marszu przedstawicieli różnych pokoleń. W piątek 20 października w mławskim parku zebrała się zarówno młodzież ze szkół podstawowych w Łomi i Wiśniewie, szkół średnich – z zespołów szkół Nr 1, Nr 2 i Nr 3, najmłodsi – przedszkolaki z Bajkowego Dworku oraz mławscy seniorzy z „Pogodnego Uśmiechu”. Marsz, któremu towarzyszyły głośne dźwięki wuwuzeli i gwizdków przeszedł ulicami w centrum miasta. U wielu napotkanych osób wzbudził zaciekawienie, czasem zdumienie.

JK

« 1 z 3 »

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "VI Marsz Białych Serc na ulicach Mławy"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Helena
Gość

Gdybym choć jedno serce uratowała, które się zagubiło to warto żyć było!

jaaaaaaa
Gość

Zawsze mnie śmieszyło skupianie się na niestotnych problemach. Narkotyki naprawdę są marginalnym problemem w porówananiu z alkoholem i papierosami. Kiedy protest przeciwko alkoholowi i papierosom? Nigdy – pewnie z 10% uczestników marszu pali papierosy czy pije alkohol.

wpDiscuz