Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Na drodze w Trzciance zginął pieszy. Policja apeluje do świadków


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie śmierci 60 – letniego mieszkańca pow. mławskiego. Ciało mężczyzny odnaleziono 2 października o godz. 22:00 na poboczu jezdni w miejscowości Trzcianka, gm. Szydłowo.

KSP Mława nabór

Przeprowadzone badania oraz prowadzone przez policję ustalenia  wskazują na to, że mężczyzna został potrącony przez samochód. Jego ciało odnalazł przypadkowy świadek i powiadomił policję. Sprawca zdarzenia odjechał z miejsca wypadku, trwają jego poszukiwania. Czynności wykonuje Wydział Kryminalny mławskiej policji. Prowadzący postępowanie zwracają się z prośbą o kontakt do osób, które:

– widziały 2 października 2017 r. , w godzinach wieczornych, pieszego prowadzącego przy sobie rower na drodze relacji Mława – Stupsk, w pobliżu miejscowości Trzcianka;

– mają informację, które mogą przyczynić się do ustalenia przebiegu zdarzenia oraz kierującego, który potrącił mężczyznę;

– jechały droga relacji Mława – Stupsk 2 października br., ok. godz. 22:00 i posiadały  w aucie włączony rejestrator toru jazdy;

– mają wiedzę na temat naprawy uszkodzeń auta, mogących powstać w wyniku potrącenia pieszego.

Policjanci czekają na informację pod numerem 23 654 72 39, 23 654 72 03, 23 654 72 00 lub alarmowym 997. Informację można przekazać  anonimowo.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Na drodze w Trzciance zginął pieszy. Policja apeluje do świadków"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Marek
Gość

Gratulację szybkości działania 🙂 Informacja pojawia się po ponad 2 tygodniach od zdarzenia. Brawo

Jarząbek
Gość

Policja faktycznie bardzo się śpieszyła, żeby podać tę informację do wiadomości publicznej.
Na wszystkich mławskich portalach ukazała się ona w dniu dzisiejszym, czyli AŻ dwa tygodnie po zdarzeniu
Szybka reakcja, to podstawa – „brawa dla policji”
Kto pamięta, gdzie był i co robił 2 października? – bo ja nie. jeśli ktoś jeździ tą drogą codziennie to też nie będzie pamiętał, a auto zostało już naprawione i mechanik też w tej chwili może nie pamiętać jakie to auto i czyje.
A tak swoją drogą: sprawco, będziesz się smażył w piekle i życzę ci, żebyś do końca swich dni nie przespał spokojnie nawet jednej nocy.

wpDiscuz