Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 3


Radośnie przebiegał Dzień Nauczyciela w Szkole Podstawowej nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie. Były podziękowania i gratulacje dla nauczycieli od władz miasta, dyrekcji i uczniów. Dzięki widowisku przygotowanym pod kierunkiem opiekunów przez tych ostatnich nie zabrakło też dobrego humoru.

KSP Mława nabór

W piątek, 13 października 2017r, w Szkole Podstawowej nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie odbyło się  uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Uczniowie szkoły wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie, składając na ręce dyrektora szkoły list. Następnie życzenia złożyli Jarosław Jabłonowski –  dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3, Burmistrz Miasta Mława –  Sławomir Kowalewski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców –  Magdalena Miecznikowska. Podsumowaniem wszystkich życzeń był koncert fortepianowy w wykonaniu Amelii Dzięgielewskiej i Kamila Sobocińskiego.

Po części oficjalnej społeczność uczniowska zaprosiła wszystkich obecnych na  artystyczną ucztę, zabarwioną dużą dawką humoru. Odtworzyli – słowem, gestem, tańcem i piosenką – klimat szkolnego życia. Goście mieli okazję obejrzeć widomości telewizyjne z życia nauczycieli, zapoznać się z trendami nauczycielskiej mody oraz uczestniczyć w zebraniu z rodzicami. Do życzeń dołączyli się również najmłodsi, umilając występ piosenkami i wierszykami. Młodzi artyści swoimi występami dostarczyli zebranym gościom wielu wrażeń wizualnych i muzycznych.

Źródło i fot. SP nr 3 w Mławie

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz