Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Nietrzeźwy kierowca miał w samochodzie narkotyki


W niedzielę, chwilę po godz. 7:00 rano na ul. Stary Rynek w Mławie interweniujący patrol policji zatrzymał nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna zatrzymał swój samochód marki VW Passat na ulicy, przy parkingu i zasnął za kierownicą.

Samochód miał włączony silnik, kierowca sprawiał wrażenie nieprzytomnego, był zamknięty od środka. Udało się go docucić dopiero po tym jak policjanci wybili szybę w aucie. W samochodzie policjanci odnaleźli także jedną porcję narkotyków. Zatrzymanym okazał się 29- letni mieszkaniec Mławy.  Od mężczyzny pobrano krew do badań na obecność środków odurzających. Ponadto zatrzymany miał w organizmie ponad promil alkoholu. W czasie czynności wykonywanych przez policjantów ruchu drogowego, był agresywny. Został obezwładniony i osadzony w mławskim areszcie. Stracił także prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.  

st.asp. Anna Pawłowska

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Nietrzeźwy kierowca miał w samochodzie narkotyki"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
szok
Gość

Dobrze, że nic innej osobie czy dziecku nie stało się przez tak nieodpowiedzialnego faceta.Kto pozwolił mu prowadzić w takim stanie ! Masakra….

Hi Download this amazing app https://play.google.c
Gość
Hi Download this amazing app https://play.google.c

No proszę matołków nie brakuje

wpDiscuz