Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława rekrutacja
Logo

Drin Team na czele. FC Kępa wicemistrzem


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

Tegoroczna odsłona nocnego turnieju o puchar dyrektora mławskiego MOSiR-u potoczyła się pod dyktando reprezentantów Drin Team. Nie tylko sięgnęli po główne trofeum, dodatkowo Maciej Jeziorski odebrał statuetkę dla najlepszego gracza imprezy.

Podobnie jak to miało miejsce w przypadku poprzednich edycji, zawody zostały podzielone na dwa dni. Jednak opady deszczu sprawiły, że gro pojedynków zostało rozegranych w ciągu jednego. Szósty października okazał się się szczęśliwy dla zawodników wspomnianego na wstępie Drin Team-u. Choć faworytem do głównego trofeum nie byli.

Tradycyjnie najwyżej oceniane były akcje Oldboyów. Nie tylko przez fakt, że bronili tytułu wywalczonego przed rokiem. To silna ekipa, mająca w swoim składzie zawodników o bogatym doświadczeniu ligowym. Jednak w piątkowe popołudnie ich forma była daleka od idealnej. W grupie przegrali 1:4 z Jokerem, a w półfinale przegrali po serii rzutów karnych z przyszłymi zwycięzcami. Ostatecznie finiszowali na trzeciej pozycji.

W finale doszło do pojedynku Drin Team-u z FC Kępa. Ciekawych akcji nie zabrakło, ale padł tylko jeden gol. Do bramki trafili reprezentanci pierwszej z wymienionych drużyn. Wznieśli główne trofeum, dodatkowo powody do radości miał przy okazji Jeziorski. Najlepszym bramkarzem zmagań uznano Marcina Wacha (FC Kępa). Natomiast królem strzelców z czterema golami na koncie został Andrzej Karpiński  (Oldboye).

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz