Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Akcja „Przerwa na wspólne czytanie”. Głosuj na mławską bibliotekę


Miejska Biblioteka Publiczna im. B. Prusa w Mławie bierze udział w ogólnopolskiej akcji Kinder Mleczna Kanapka „Przerwa na wspólne czytanie”. Placówki, które dostaną największą liczbę głosów otrzymają pakiety książek. 20 najlepszych bibliotek otrzyma zestawy 250 książek i pufy do wspólnego czytania, 100 kolejnych zestawy 50 książek.

KSP Mława nabór

Aby zagłosować na bibliotekę należy kliknąć w link https://www.wspolneczytanie.pl/konto, zarejestrować się (rejestracja przebiega błyskawicznie, link do aktywacji konta przeważnie wpada do spamu) oraz wyszukać naszą bibliotekę na liście. Dziennie można oddać jeden głos.

Głosowanie trwa do 31 października 2017 r.

Liczymy na Wasze głosy Drodzy Czytelnicy!

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Akcja „Przerwa na wspólne czytanie”. Głosuj na mławską bibliotekę"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Krzysztof
Gość

Świetna akcja. Głosujmy! Konkurencja jest duża, ale mamy szansę. Wczoraj byliśmy jeszcze na miejscu 620-którymś, dziś już było 599. Gdyby tak codziennie ta lokata podwyższała się o kilkadziesiąt miejsc, moglibyśmy dobić do szczytu. Ale trzeba ostro glosować. Także do dzieła!

Czytelniczka codzienniczka
Gość

Głos oddany, postaram się codziennie, o ile nie zapomnę, hihi. Głosujmy na mławską bibliotekę!! <3

wpDiscuz