Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

AKTUALIZACJA: Wypadek na „siódemce” pod Strzegowem


Na krajowej „siódemce” na wysokości miejscowości Konotopa doszło do  zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką.  „Siódemka” jest nieprzejezdna, policja organizuje objazdy miejsca wypadku. Samochodem osobowym podróżowały trzy osoby, dwie  z nich trafiły do szpitala, kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń.

Działania ratownicze prowadzą dwa zastępy JRG Mława oraz OSP Strzegowo i Niedzbórz.

red.

AKTUALIZACJA: 13. 10. 2017 r. 

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku na drodze krajowej K7 w rejonie miejscowości Strzegowo. W zdarzeniu ucierpiały 2 osoby.

Do wypadku doszło 12 października, o godz. 13:47. Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem marki Suzuki Grand Vitara, 70-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego, jadąc drogą krajową K7 w kierunku Mławy, nie zachował należytej ostrożności podczas manewru zawracania. W związku z powyższym doprowadził do zdarzenia z samochodem ciężarowym marki Scania poruszającym się w tym samym kierunku, którym kierował 52-letni mieszkaniec województwa śląskiego. W wyniku zaistniałego zdarzenia obrażenia ciała odnieśli kierowca oraz pasażerka samochodu marki Suzuki. Poszkodowanych przewieziono do szpitali w Ciechanowie i Mławie. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja ponownie apeluje o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Apelujemy do kierujących samochodami o patrzenie w lusterka i odpowiednio wczesne sygnalizowanie wykonywania manewrów. Chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas, bądźmy ostrożni.

źródło: KPP Mława/mł. asp. Aneta Prusik

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

5 - liczba komentarzy w artykule "AKTUALIZACJA: Wypadek na „siódemce” pod Strzegowem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
gość
Gość

już jest. opel astar

Mirek
Gość

Skoda wjechała w tył audi

aro
Gość

A gdzie skodzinka nasza na WPZ…. he he he nie dojechała????

Gosc
Gość

Skodzianka rozbita, to i nie przyjechala.

Mariusz
Gość

pewnie cię dojechała nie raz skoro tak za nią tęsknisz………..ale spokojna twoja rozczochrana już niedługo bmw ma być do ścigania przestępców drogowych

wpDiscuz