Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Nieudana inauguracja Zawkrza. Porażka w Kobyłce


Po kilku miesiącach przerwy do ligowej rywalizacji wrócili siatkarze mławskiego Zawkrza. Już na poziomie trzeciej ligi – poprzednie rozgrywki zakończyli w glorii wicemistrza czwartego frontu. Awans nie przyniósł większej rewolucji kadrowej.

KSP Mława nabór

– W składzie pozostali zawodnicy, na których opierała się nasza gra w poprzednich rozgrywkach. Większych wzmocnień nie ma. Skończyło się na powrotach, bo przygodę z siatkówką po paru latach przerwy wznowili Dominik Sadowski i Paweł Domżalski – wyjaśnia trener zawkrzan Szymon Zejer.

Inauguracja trzecioligowych zmagań wypadła w Kobyłce.  Początek był obiecujący, nasi gracze zaskoczyli gospodarzy w premierowym secie. Skończyło się na łatwej wygranej. Niestety pójść za ciosem się nie udało.

Reprezentanci Wichra wzmocnili zagrywkę, czym zupełnie rozmontowali ofensywę naszego zespołu. Zaczęli także wykorzystywać lepsze warunki fizyczne. Zejer próbował rotować kadrą, ale żadna ze zmian nie miała wpływu na przebieg zmagań. Miejscowi gracze narzucili swoje warunki, co skończyło się triumfem w trzech kolejnych partiach.

Następny mecz nasi gracze rozegrają w niedzielę 15 października na swoim parkiecie. Rywalizacja z Unią Skaryszew rozpocznie się o godzinie 16.

Wicher Kobyłka – KS Zawkrze Mława 3:1 (-20, 16, 22, 16)

Zawkrze: Paweł Domżalski, Piotr Domżalski, Tomasz Szwęch, Mateusz Paluszkiewicz, Łukasz Bober, Łukasz Cichowski oraz Serafin Gruźlewski (libero) i Dawid Podlaski, Paweł Fijałkowski, Dominik Sadowski, Robert Rybka

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz