Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Wizyta dzielnicowego. Dobre rady o bezpiecznej drodze do szkoły dla najmłodszych


W ostatnich dniach września odwiedził Szkołę Podstawową im. bł. bp. L. Wetmańskiego w Lipowcu K. Pan Piotr Biedrzycki, który jest dzielnicowym na terenie  gminy Lipowiec Kościelny. Spotkał się on z najmłodszymi uczniami klasy 0 i klas I-III, którym udzielił kilku ważnych i dobrych rad o zachowaniu się i poruszaniu po drodze, zachowaniu się w szkole i w innych różnych niebezpiecznych sytuacjach.

Ponadto odbyła się lekcja w terenie mająca na celu przypomnienie i naukę dla najmłodszych jak należy przechodzić przez jezdnię po pasach.

Myślę, że każdy uczeń teraz już wie, że jego bezpieczeństwo w głównej mierze zależy od niego samego. Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznej drogi do szkoły i bezpiecznych powrotów z niej do domu.

źródło i fot. SP w Lipowcu Kościelnym

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl