Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

W Szkole Podstawowej nr 3 poznajemy zawód policjanta


W Szkole Podstawowej nr 3 w Mławie rozpoczął się cykl spotkań z przedstawicielami służb mundurowych. Dnia  06.10.2017r. klasy pierwsze wybrały się w odwiedziny do Komendy Policji w Mławie. Uczniowie poznali zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Świetne zabawy organizowane przez panie prowadzące, pokazały uczniom, kiedy mogą przejść przez jezdnię, a kiedy należy zachować szczególną ostrożność.

Pierwszoklasiści poznali  znaki drogowe, przypomnieli  sobie ważne numery telefonów alarmowych. Dzieci z klasy Ia i Ib,  świetnie odpowiadały na zadawane pytania. A w nagrodę każdy miał możliwość  przymierzenia ochronnej kamizelki i hełmu policyjnego.
Najmłodsi poznali  również miejsce pracy policjantów, którzy odbierają telefony alarmowe i kierują pracą swoich kolegów.
Na koniec spotkania uprzejmi panowie policjanci pozwolili wszystkim na zapoznanie się z wyposażeniem samochodu policyjnego, włączyć syreny policyjne i usiąść w radiowozie. Radości nie było końca.

źródło i fot. SP nr 3 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz