Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Lipowiec Kościelny. Odblaskowe gadżety dla pierwszoklasistów


W dniu 5 października 2017r. w Szkole Podstawowej im. bł. bp. L. Wetmańskiego w Lipowcu Kościelnym, w ramach działań profilaktycznych i edukacyjnych – „Bądź widoczny, bądź bezpieczny ” z uczniami klas pierwszych z terenu całej naszej gminy Lipowiec Kościelny spotkał się Pan Jerzy Nowakowski – dyrektor Szkoły Podstawowej, Pan Jarosław Goschorski – wójt gminy i Pan Jarosław Wielechowski – przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie, który przywiózł pierwszoklasistom z naszej gminy odblaskowe wyprawki. W skład każdej wyprawki wchodziły elementy odblaskowe w formie zawieszek, opaski odblaskowe oraz opaski Led na rękę lub obuwie. Uczniowie również brali udział w krótkiej pogadance na temat bezpiecznego poruszania się po drogach. Dzięki otrzymanym gadżetom i radach od gości, każdy pierwszoklasista będzie dobrze widoczny na drodze przez kierowców i wie jak się na niej zachowywać.

źródło i fot. SP w Lipowcu Kościelnym

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz