Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
zakaz handlu w niedziele kalendarz 2018 niedziele wolne od handlu
Logo

Dre-Mar zgarnął główne trofeum. Trzy wyróżnienia indywidualne


Siatkarze żuromińskiego Dre-Maru triumfowali w drugiej edycji turnieju o puchar ziemi zawkrzeńskiej. Kapitalna postawa przyniosła nie tylko sukces w drużynie. W ręce zwycięzców trafiły trzy wyróżnienia indywidualne.

Biuro architektoniczne KB Projekt

Do rywalizacji przystąpiło szesnaście drużyn. Gospodarze okazali się wyjątkowo gościnni – zarówno seniorzy, jak i juniorzy Zawkrza nie potrafili wyjść z grupy. Starsi zaczęli zmagania od remisu 1:1 z Heros Team Gdańsk (każdy pojedynek rozgrywano do dwóch setów, niezależnie od wyniku). Potem pokonali szreński Technokabel. To oznaczało, że o awansie do ćwierćfinału decydował pojedynek z Dre-Marem. Emocje były, ale tylko w pierwszej odsłonie. W drugiej zawkrzanie potrafili zdobyć zaledwie trzynaście punktów (w pierwszej ugrali 23).

Z kolei juniorzy klubu z Mławy zamknęli stawkę w swojej grupie eliminacyjnej. W trzech meczach zdobyli zaledwie punkt. Zremisowali pojedynek z warszawską Korbą.

Fazę pucharową gospodarze oglądali z trybun. W niej, podobnie jak to miało miejsce w fazie grupowej, dominowali żurominianie. Nie stracili ani jednego seta, ogrywając kolejno Absolwentów Gdańsk, Zuzanki Warszawa oraz w finale Pewniaków Gdańsk. Na trzeciej pozycji finiszowały Zuzanki, za sprawą zwycięskiej konfrontacji 2:1 z MDK-em Warszawa.

Organizatorzy przygotowali szereg nagród indywidualnych. Oto wyróżnieni zawodnicy:

Najlepszy przyjmujący: Radosław Rochna (DRE-MAR ŻUROMIN)
Najlepszy atakujący: Piotr Cichocki (DRE-MAR ŻUROMIN)
Najlepszy środkowy: Szymon Niziołek (MDK W-wa)
Najlepszy rozgrywający: Krzysztof Czetyrko (PEWNIAKI GDAŃSK)
Najlepsza libero: Anna Lipińska (ZUZANKI W-wa)
MVP: Mikołaj Rochna (DRE-MAR ŻUROMIN)

RS

« 1 z 5 »

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Dre-Mar zgarnął główne trofeum. Trzy wyróżnienia indywidualne"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Emil
Gość

Brawo Dre-Mar !!! mam nadzieję, że będę mógł chłopaków już niebawem oglądać na żywo w PLASIE. Powodzonka.

wpDiscuz