Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Pląsy, kółeczka, taniec – dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka w Szkole Podstawowej nr 3


Z okazji Dnia Chłopaka w Szkole Podstawowej nr 3 w Mławie odbyła się dyskoteka dla kl. IV –VII, a także klas gimnazjalnych. Zabawa jak to zwykle bywa była udana. Rytmiczna muzyka zachęcała do pląsów i porywała do tańca nawet najbardziej opornych.

KSP Mława nabór

Najstarsi uczniowie naszej szkoły wprowadzili młodsze roczniki w klimat szkolnej dyskoteki. Był wspólny taniec, kółeczka       i zabawa starszych z młodszymi – integracja wypadła na szóstkę. Młodsi uczestnicy dyskoteki byli nią zauroczeni i wytańczyli wszystkie swoje siły, jednocześnie zapewniając, iż nie mogą doczekać się już następnej.

Celem głównym dyskoteki było uczczenie „Dnia Chłopaka”, a także: organizacja czasu wolnego, kształtowanie umiejętności odreagowania napięć poprzez taniec, rozwijanie zdolności tanecznych oraz integracja dzieci poprzez nawiązywanie kontaktów i współdziałanie w zabawie.

źródło i fot. SP nr 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz