Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mławscy Biegacze na trasach szwedzkiej Karlskrony


25 września przedstawiciele mławskiej grupy biegowej „BiegamBoLubię” wzięli udział w 6 edycji Biegowego Potopu czyli zawodów sportowych rozgrywanych na malowniczych skandynawskich szlakach w miejscowości Karlskrona położonej 321 km od Gdyni.

Słoneczne ogrody Mława

A tak wspominają swoją przygodę uczestniczki biegu:

MONIKA:
„I stało się… ziemia szwedzka przez BBL Mława zdobyta!!! Nasz pierwszy biegowy wojaż zagraniczny mega udany. Zdobyliśmy świetne wyniki na morderczej, trudnej 10 kilometrowej trasie z – miałam wrażenie – niekończącymi się podbiegami.
Czas 50:47. W klasyfikacji open kobiet zajęłam miejsce… 4! Hmmmm wiem, do podium zabrakło naprawdę niewiele zaledwie 17 sekund. Cóż walczymy dalej. Piękne okoliczności przyrody wynagrodziły tę małą gorycz, chociaż uważam, że i tak był to nie lada wyczyn. Teraz tylko czekać kiedy miną zakwasy. Przemek,Paweł i Ania byliście the best!”

ANIA:
„Szwecja zaliczona. Uzyskaliśmy wszyscy super czasy. 10 km hardcorowego biegu mamy już za sobą. Spodziewałam się mega trudnej trasy i tak było – najtrudniejsza trasa do tej pory w mojej „karierze” biegania. Długie, strome podbiegi, ostre zbiegi i końca nie było widać. Na 5 km chciało mi się najzwyczajniej płakać, jednak przemogłam słabość i wzięłam się w garść i udało się. Zajęłam 10 miejsce wśród kobiet na 35  (pomijam fakt, że byłam jedną z najstarszych zawodniczek, może była jeszcze jedna w tym samym wieku), a 25 kobietek dużo młodszych, nie wspomnę o panach, których też nie zabrakło za moimi plecami. Hurra ogólnie było super, super, super!!!

Razem z Moniką i Anią Szwecję podbili Paweł oraz Przemek.
Jesteśmy z Was dumni i mamy nadzieję, że w przyszłym roku powtórzymy ten wyczyn w większym gronie.

Klasyfikacja końcowa biegu :
Monika Kucka 4 miejsce czas: 00.50:47,30
Anna Sokołowska 10 miejsce czas: 00.59:28,65
Przemysław Ziębicki 6 miejsce czas: 00.49:37,35
Paweł Rapacki 7 miejsce czas: 00.49:46,60

źródło i fot.: BBL Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
tomtom

SUPER! GRATULACJE!!! 😎

Leszek Nowak

Brawo Mława!

BBl

super dziewczyny, gratuluję!!