Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Dzielnicowy złapał złodzieja!


fot. ilustracyjne

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Wieczfni Kościelnej zatrzymał sprawcę kradzieży roweru marki Kross, do której doszło w piątek, na ul. Wyspiańskiego w Mławie. Jak się okazało, złodziej ukrył rower w Pepłowie, na terenie prywatnej posesji.

Rower skradziono w ciągu dnia z parkingu przed liceum. Sprawca przeciął linkę mocującą rower do stojaka i odjechał. Dzielnicowy z posterunku, na podstawie własnych ustaleń, w poniedziałek zatrzymał złodzieja i odzyskał rower, który ukryty był w zaroślach na posesji w Pepłowie. Zatrzymany to 28- letni mieszkaniec pow. mławskiego. Usłyszał już zarzut kradzieży – za przestępstwo to, zgodnie z kodeksem karnym grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: st. asp. Anna Pawłowska

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

9 - liczba komentarzy w artykule "Dzielnicowy złapał złodzieja!"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
emila
Gość

złapał złodzieja, złodziej zostanie skazany na więzienie i będzie milo i cieplutko w zimę złodziejowi w więzieniu a czyim kosztem – oczywiście podatników, Rower za 1 tys.zł a miesięczne utrzymanie w więzieniu 1,5tys. gdzie logika. I jeszcze taki nie pracuje a my go utrzymujemy, do roboty go- śmieci zbierać , trawę kosić w rowie

Z R ..
Gość

A to on nie dostaje za to moich pieniędzy ? Przypadkiem

Anonimowo
Gość

Rower dość wartościowy sobie wybrał bo z tego co słyszałem to chodzi o kolarzówke. Pod ogólniakiem rowerów stoi sporo a monitoring podobno nie działa

Anonimowo
Gość

To nie byle jaki rower, ale kolarzówka . Przed szkołą rowerów sporo a monitoring chyba nie działa. Powinni coś z tym zrobić.

Marek
Gość

Zuch dzielnicowy aż dziwne, że złapał tego złodzieja. Rower z tond złodziej z tamtond i znalazł go jeszcze gdzie indziej. To chyba jakiś cud bo nie może być, że aż tak wnikliwe śledztwo było, a może po prostu stopki nie złożył i ślad zostawiał 🙂 Jak było nie ważne grunt, że jest sukces.

wpDiscuz