Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Dobra muzyka za symboliczne 3 zł


Już w najbliższą środę, w Miejskim Domu Kultury rozpoczyna się nowy cykl spotkań z muzyką. Program Filharmonii Narodowej na rok 2017/2018 zawiera propozycje koncertów, zarówno dla starszych jak i młodszych słuchaczy. Raz w miesiącu każdy meloman będzie mógł wysłuchać zarówno utworów mistrzów muzyki klasycznej, ale również pieśni mniejszości etnicznych, arii operowych, spektakli poetycko-muzycznych opartych na tekstach Szekspira i Calderona oraz piosenek kabaretowych. Pierwszy koncert pt. TRZEJ MUSZKIETEROWIE już 27 września o godz. 18.00 w sali kina Miejskiego Domu Kultury.

KONCERT TRZEJ MUSZKIETEROWIE
Na scenie fagot, klarnet i fortepian – a tak naprawdę doskonali muzycy znający wszystkie tajemnice tych trzech instrumentów, które znajdują zastosowanie w różnych gatunkach i stylach muzycznych. Z pewnością usłyszymy pełną gamę dźwięków, bez problemu rozpoznamy kompozycje, a dodatkowo dowiemy się więcej o historii i budowie instrumentów. Zapraszamy na chwilę relaksu i małą lekcję muzyki do Miejskiego Domu Kultury.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz