Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Unieck. Pijany kierowca rozbił auto o drzewo. W środku była trójka dzieci


Wczoraj popołudniu  w miejscowości Unieck ( gm. Raciąż), na łuku gminnej drogi osobowy seat uderzył w drzewo. Kierowca  miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Troje podróżujących z nim  dzieci z obrażeniami ciała zostało przewiezionych do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 16:15 na gminnej drodze relacji Unieck-Kocięcin Brodowy. Z policyjnych ustaleń wynika, że 49-letni mieszkaniec gm. Raciąż jadąc osobowym seatem wraz z trójką dzieci, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze drogi a następnie uderzyło w drzewo. Dzieci w wieku 2,5, 11 i 13 lat z powierzchownymi obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Badanie na trzeźwość, przeprowadzone przez policjantów, wykazało, że kierowca ma 2,9 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany, natomiast pojazd zabezpieczyły wskazane przez niego osoby.  Policjanci ponadto ustalili, że 49-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

źródło: oficer prasowy mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ