Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Tradycja jest w nas – seniorach. Kolejny projekt rusza w Stupsku


21 września Gmina Stupsk zainaugurowała kolejny projekt skierowany do seniorów z powiatu mławskiego. Oficjalnego otwarcia dokonał wójt gminy Stupsk – Jacek Świderski.

Tym razem uczestnicy wezmą udział w trzech spotkaniach z czego dwa dotyczyć będą zdrowego odżywiania, diety ale również pielęgnowania tradycji kulinarnych oraz sposobów przygotowywania posiłków metodami tradycyjnymi.
W pierwszym spotkaniu udział wzięło 15 seniorów, a zajęcia przeprowadziła dr Aleksandra Czarnewicz-Kamińska – dietetyk, specjalista ds. żywienia człowieka, trener żywieniowy; współautorka książki kucharskiej „Dieta i Miłość” (2012) oraz współtwórczyni i współprowadząca „Kulinarnej Mapy Polski” – 6-odcinkowego serialu telewizyjnego.

Warsztaty prowadzone są w ramach projektu „Tradycja jest w nas – seniorach” współfinansowanego ze środków Powiatu Mławskiego. Organizatorem zajęć jest Urząd Gminy Stupsk oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Konopki.
Kolejne spotkanie już za tydzień 28 września  o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.

Zapraszamy serdecznie !!!

źródło i fot. UG Stupsk

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz