Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Kroczewo. Na „siódemce” wywróciła się cysterna z asfaltem


Dziś około godz. 10:50 w miejscowości Kroczewo na krajowej 7-ce (kierunek na Gdańsk) wywróciła się cysterna z płynnym asfaltem. Prawdopodobnie do zdarzenia doszło w wyniku utraty panowania nad pojazdem przez kierującego nią 53-latka z Kielc. Cysterna znajduje się poza jezdnia. Miejsce zdarzenia zabezpieczają dwie załogi policjantów z ruchu drogowego. Ruch w tym miejscu (przed światłami) jest spowolniony, częściowo przez zaistniałe zdarzenia, a częściowo przez odbywające się roboty drogowe. Na miejsce został wezwany dźwig, który postawi cysternę na koła. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz