Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Prokurator Marcin Bagiński ponownie pokieruje mławską prokuraturą


Od dziś prokurator Marcin Bagiński  ponownie pokieruje mławską prokuraturą.  Wraca na swoje stanowisko i obejmuje ponownie funkcję prokuratora rejonowego po zakończeniu trwającego przez prawie półtora roku okresowego delegowania do Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie. Przed oddelegowaniem sprawował funkcję szefa Prokuratury Rejonowej w Mławie od marca 2015 roku do czerwca 2016 r.

– Z dniem 19 września 2017 r. prokurator Marcin Bagiński obejmuje obowiązki Prokuratora Rejonowego w Mławie. W związku z tym, że zakończył się okres jego oddelegowania do wykonywania czynności służbowych w Mazowieckim Wydziale Zamiejscowym Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie, wraca on na stanowisko wcześniej zajmowane – informuje Iwona Śmigielska-Kowalska rzecznik Prokuratury Okręgowej w Płocku.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Prokurator Marcin Bagiński ponownie pokieruje mławską prokuraturą"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
szukacz
Gość

Zgodnie z przewidywaniami co niektórych: http://pamietnikwindykatora.pl/2016/02/28/tworzy-sie-wsw-do-walki-z-przestepczoscia-wsrod-sedziow-i-prokuratorow-oszolomy/ zbyt wiele pracy w tym nowym wydziale nie ma. Może dlatego wrócił.

Pytalski
Gość

dobrze czy źle? i dla kogo?

wpDiscuz