Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Prokurator Marcin Bagiński ponownie pokieruje mławską prokuraturą


Od dziś prokurator Marcin Bagiński  ponownie pokieruje mławską prokuraturą.  Wraca na swoje stanowisko i obejmuje ponownie funkcję prokuratora rejonowego po zakończeniu trwającego przez prawie półtora roku okresowego delegowania do Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie. Przed oddelegowaniem sprawował funkcję szefa Prokuratury Rejonowej w Mławie od marca 2015 roku do czerwca 2016 r.

Słoneczne ogrody Mława

– Z dniem 19 września 2017 r. prokurator Marcin Bagiński obejmuje obowiązki Prokuratora Rejonowego w Mławie. W związku z tym, że zakończył się okres jego oddelegowania do wykonywania czynności służbowych w Mazowieckim Wydziale Zamiejscowym Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie, wraca on na stanowisko wcześniej zajmowane – informuje Iwona Śmigielska-Kowalska rzecznik Prokuratury Okręgowej w Płocku.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
szukacz

Zgodnie z przewidywaniami co niektórych: http://pamietnikwindykatora.pl/2016/02/28/tworzy-sie-wsw-do-walki-z-przestepczoscia-wsrod-sedziow-i-prokuratorow-oszolomy/ zbyt wiele pracy w tym nowym wydziale nie ma. Może dlatego wrócił.

Pytalski

dobrze czy źle? i dla kogo?