Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
szkolenia mława koparki oskar inkubator
Logo

Nagranie do programu „The Voice Kids” z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Dębsku


Zgodnie z zapowiedziami licznych serwisów informacyjnych, pierwsza polska edycja dziecięcego show„The Voice Kids”, wkrótce trafi na ekrany telewizorów. Obecnie odbywają się nagrania pierwszych odcinków. To właśnie w jednym z nich uczestniczyła liczna, bo złożona z uczniów klas II – VII, grupa dzieci ze Szkoły podstawowej w Dębsku.

Biuro architektoniczne KB Projekt

W sali warszawskiego studia zasiadły naprzeciw jury, w skład którego wchodzili ludzie doskonale znani ze szklanego ekranu: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski, Thomas i Baron z zespołu Afromental.

Nie lada przeżyciem było uczestniczenie w muzycznym współzawodnictwie wokalistów w zbliżonym do nich wieku, a dysponujących umiejętnościami, jakich nie powstydziłby się dojrzały piosenkarz. W podobnej do dorosłej wersji programu konwencji, prezentowały się kolejne trójki uczestników, spośród których do dalszego etapu przechodziła jedna. Jak wyczerpujące to i stresujące zadanie, przekonały się nie tylko dzieci znajdujące się na scenie, ale także te na widowni.

Kolejne emocjonujące doświadczenie, rozrywka, ale i nauka o arkanach pracy telewizji i jej funkcjonowaniu „od kuchni” to wartości nie do przecenienia. A zawdzięczamy je zaangażowaniu organizatorki wycieczki pani Katarzyny Meredyk oraz nauczycielom-opiekunom z panią dyrektor Danutą Gumienną. Możliwość uczestniczenia w takim (pierwszym z wielu zaplanowanych przez placówkę) przedsięwzięciu już na początku roku szkolnego to bardzo dobra metoda na naładowanie akumulatorów i zabłyśnięcie wiedzą na niejednej lekcji przedmiotowej.

źródło i fot. SP w Dębsku

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz