Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Z powodu łosia cztery auta rozbite za Wiśniewem. Uwaga drastyczne zdjęcia!


W niedzielę 17 września  około godziny 19.00 na drodze krajowej nr 7 niedaleko Wiśniewa doszło do zderzenia samochodu osobowego z łosiem.

Ten wyjątkowo okazały osobnik przebiegając przez „siódemkę” przy bardzo słabej widoczności, przy mocno padającym deszczu wpadł prosto pod nadjeżdżające volvo, a potem w odrzucone podczas zderzenia zwierzę uderzyła też kierująca  VW Golfem. Jak się okazało, w pobliżu tego zdarzenia zderzyły się również – na szczęście niegroźnie – dwa inne osobowe auta  – Opel Astra i Renault. W sumie w obu zdarzeniach  dwie osoby zostały poszkodowane, pogotowie przetransportowało je do szpitala.

– W działaniach ratowniczych uczestniczyły dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Kowalewo. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i pomocy przy udzielaniu pomocy medycznej. Jedna osoba została poszkodowane podczas zderzenia pojazdu z łosiem, druga podczas drugiego zderzenia dwóch innych pojazdów – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Uwaga! Zdjęcie zabitego łosia może być dla niektórych osób drastyczne!

 

Zobacz także…

 

Łoś zabity, Mondeo zniszczone

Sarna w kabinie ciężarówki

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Z powodu łosia cztery auta rozbite za Wiśniewem. Uwaga drastyczne zdjęcia!"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
bart
Gość

Prawdopodobnie tego łosia widziałem w niedziele rano w okolicach Wiśniewka. Był ogromny, większy niż koń. Dobrze że nikt nie zginął w tym wypadku.

olka
Gość

W okolicy kręciły się dwa.

NaNa
Gość

A my tydzień temu o mały włos byśmy mieli wypadek na trasie Modła-Otocznia po siódemce nam wyskoczył OGROMNY ŁOŚ bo ten ze zdjęcia był o wiele mniejszy 🙁

wpDiscuz